Fakty i mity o konsultantkach AVON

Avon jest marką od wielu lat dostępną na naszym polskim rynku. Każdy ją zna – nawet, jeśli sam nie korzysta z oferty marki. Wierzymy, że każdy choć raz miał w rękach katalog i przeglądał ofertę kosmetyków. Marka słynie z tego, że zrzesza tysiące kobiet na całym świecie i dzięki sprzedaży poprzez bezpośredni kontakt z konsultantkami, daje szansę na nawiązywanie nowych znajomości. Na pewno każdy z Was ma w swoim bliższym lub dalszym gronie konsultantkę AVON!

 

Z tego też powodu wokół tej roli narosło wiele mitów i błędnych założeń, które powtarzane są pocztą pantoflową. Nadszedł więc czas, aby pozbyć się nieprawdy i przedstawić fakty. Być może i Ty zechcesz do nas dołączyć?

 

Nieprawda: Aby dołączyć do grona konsultantek AVON, musisz mieć wykształcenie kosmetyczne i/lub doskonale znać się na produktach beauty.

Prawda: Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, wiedzy ani wykształcenia! Wszystkiego Cię nauczy Twoja liderka oraz nauczymy Cię podstaw na naszych bezpłatnych szkoleniach, z których wyciągniesz wiele wartościowych informacji na temat branży beauty. Podstawy marketingu, wiedza o makijażu i pielęgnacji, poznanie specyfiki produktów AVON. Co więcej, możesz kontaktować się z naszym firmowym zespołem, kiedy tylko zechcesz. Jesteśmy gotowi Ci pomóc 24 godziny na dobę. Wystarczy odrobina chęci!

 

Nieprawda: Musisz mieć odłożoną dużą sumę pieniędzy, aby zostać konsultantką. Konieczne jest regularne składanie zamówień na określone kwoty.

Prawda: Nie nakładamy na Ciebie żadnego obowiązku tego typu! To od Ciebie zależy, ile będziesz sprzedawać i jak często będziesz zamawiać nowe produkty oraz na jaką kwotę. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich możliwości. Pamiętaj, że otrzymasz od nas dodatkowe rabaty oraz prezenty powitalne, a także zyskasz możliwość skorzystania z ofert specjalnych.

 

Nieprawda: Musisz przepracować określoną liczbę godzin w miesiącu i dostarczać do Twojego grona klientek katalogi osobiście.

Prawda: To Ty decydujesz kiedy, ile i jak często będziesz pracować. To od Ciebie zależy, w jaki sposób będziesz pozyskiwać klientki. Dlatego właśnie bycie konsultantką AVON to idealny sposób na zarobek dla kobiet, które już pracują i poszukują dodatkowego źródła dochodu, dla studentek, dla mam “na cały etat”. Możesz zostać kobietą sukcesu nie wychodząc z domu! Jesteśmy innowacyjną firmą i udostępniamy katalogi w wersji elektronicznej, więc nie musisz ich nigdzie dostarczać. Zajmujemy się również dostawą produktów!

 

Jak widzisz, bycie konsultantką AVON to wymarzona praca dla wielu współczesnych kobiet – nie czekaj i dołącz do nas już teraz!

0
Feed

Zostaw komentarz