Sklepy stacjonarne AVON

Nie każdy jest fanem robienia zakupów przez Internet. Duża dostępność produktów, wiele sklepów internetowych do wyboru oraz złożone procesy dokonywania transakcji online mogą czasami przytłaczać. Poza tym, nie każdy jest na tyle cierpliwy, żeby czekać kilka dni aż przesyłka dotrze do domu. Czasami prostszym rozwiązaniem jest po prostu udanie się do sklepu, dokonanie zakupu i zabranie produktu od razu do domu. Zakupy w sklepie stacjonarnym to też niepowtarzalna możliwość obejrzenia produktu przed zakupem; a często i również powąchania kosmetyku lub wypróbowania testera. Dzięki temu można podjąć bardziej trafioną decyzję zakupową.

 

Jak to jest w przypadku AVON?

Oficjalne sklepy stacjonarne AVON niestety już nie funkcjonują. W ostatnich latach kilka ich funkcjonowało, natomiast ostatni - znajdujący się w galerii Złote Tarasy w Warszawie został zamknięty w 2020 roku. Większą popularnością cieszy się bowiem składanie zamówień u konsultantek. To możliwość zrobienia zakupów na żywo; nie przez Internet, ale w zupełnie innej formie.To też świetna okazja do nawiązywania nowych znajomości i pielęgnowania tych, które już istnieją; możesz nie tylko złożyć zamówienie na ulubiony krem czy zapach AVON u znajomej, ale też od razu poplotkować przy kawie.

 

Zapraszamy zatem do skorzystania z możliwości zamówienia produktów u konsultantki oraz do... bycia konsultantką! Skontaktuj się z nami i weź udział w naszym programie dla nowych konsultantek, a zyskasz niepowtarzalną możliwość zarobku na własną rękę. Inwestując niewielką kwotę, możesz naprawdę wiele zyskać - wystarczy odrobina determinacji i choć niewielkie zamiłowanie do kosmetyków (jeśli tutaj jesteś, to wierzymy, że je masz!).

 

Sklep stacjonarny AVON w Kostrzynie nad Odrą

Jeśli jesteś mieszkanką Kostrzyna nad Odrą (66-740), to możesz zakupić kosmetyki AVON stacjonarnie w sklepie konsultantki. Sklep nazywa się Joseph – Modna Plus Size i znajduje się na ul. Mickiewicza, przy rynku miejskim w Kostrzynie nad Odrą. Serdecznie zapraszamy na zakupy!

0
Feed

Zostaw komentarz