Blog

 • 10/08/2022 0 Komentarze
  Pielęgnacja twarzy - jak dobrać kosmetyki i określić rodzaj cery?

  Kluczem do pięknej i zdrowiej cery jest odpowiednio dobrana pielęgnacja. Jak jednak dobrać kosmetyki, które zapewnią jej promienny i świeży wygląd? Wszystko zależy od tego, jaki typ cery posiadamy. W naszym artykule dowiedzą się Państwo więcej na temat dopasowania produktów, które sprawdzą się w przypadku każdego jej typu – zapraszamy!

   

  Dowiedz się więcej
 • 17/01/2022 0 Komentarze
  Fakty i mity o konsultantkach AVON

  Avon jest marką od wielu lat dostępną na naszym polskim rynku. Każdy ją zna – nawet, jeśli sam nie korzysta z oferty marki. Wierzymy, że każdy choć raz miał w rękach katalog i przeglądał ofertę kosmetyków. Marka słynie z tego, że zrzesza tysiące kobiet na całym świecie i dzięki sprzedaży poprzez bezpośredni kontakt z konsultantkami, daje szansę na nawiązywanie nowych znajomości. Na pewno każdy z Was ma w swoim bliższym lub dalszym gronie konsultantkę AVON!

   

  Dowiedz się więcej
 • 22/12/2021 0 Komentarze
  Sklepy stacjonarne AVON

  Nie każdy jest fanem robienia zakupów przez Internet. Duża dostępność produktów, wiele sklepów internetowych do wyboru oraz złożone procesy dokonywania transakcji online mogą czasami przytłaczać. Poza tym, nie każdy jest na tyle cierpliwy, żeby czekać kilka dni aż przesyłka dotrze do domu. Czasami prostszym rozwiązaniem jest po prostu udanie się do sklepu, dokonanie zakupu i zabranie produktu od razu do domu. Zakupy w sklepie stacjonarnym to też niepowtarzalna możliwość obejrzenia produktu przed zakupem; a często i również powąchania kosmetyku lub wypróbowania testera. Dzięki temu można podjąć bardziej trafioną decyzję zakupową.

   

  Dowiedz się więcej
 • 03/09/2021 0 Komentarze
  Korzyści z bycia konsultantką Avon

  Rozpoczęcie pracy w firmie zajmującej się dostarczaniem najwyższej jakości kosmetyków na świecie wcale nie musi być trudne. Korzyści z bycia konsultantką Avon to nie tylko praca gdzie i kiedy chcesz, ale także atrakcyjne rabaty, prezenty, konkursy i programy przygotowane wyłącznie dla konsultantek. Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat zalet pracy w Avon.

   

  Dowiedz się więcej

Zostań konsultantką już dziś!

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Rejestracja