FAQ

 • Jak złożyć pierwsze zamówienie w Avon?

  Zamówienie możesz złożyć w Strefie Ambasadorki na oficjalnej stronie marki Avon. Swoje zakupy możesz także zrealizować w sklepie stacjonarnym w jednym z 11 punktów zlokalizowanych w Polsce. Znajdziesz je w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Białymstoku, Katowicach i wielu innych miastach.

 • Czy istnieje minimalna kwota zamówienia?

  W Avon dbamy o każdego, niezależnie od wielkości jego zakupów. Dlatego nie wymagamy minimalnej kwoty zamówienia - warto jednak zwrócić uwagę, że wysokość kwoty za dostawę jest zależna od wartości produktów. Doceniamy Twoje zaangażowanie, dlatego cena dostawy jest niższa w przypadku większych zamówień.

 • Czy trzeba zamawiać kosmetyki co katalog?

  Zamówienia składasz zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem, dlatego nie zawsze musisz zamawiać co katalog. Może zdarzyć się, że w danym miesiącu nie zamówisz ani jednego produktu – w porządku! Jeśli nie złożysz zamówienia, Avon przyśle Ci nowy katalog dokładnie tak, jak wcześniej, na podany adres do korespondencji.

 • Czy mogę zapłacić za zamówienie później?

  Standardowe zamówienia opłacane są kurierowi przy odbiorze paczki, internetową płatnością kartą lub tradycyjnym przelewem bankowym. To, co zyskujesz będąc konsultantką Avon to możliwość odroczenia płatności do 3 tygodni od momentu złożenia zamówienia - dzięki temu najpierw możesz rozliczyć się ze swoimi klientkami, a następne bezpośrednio z Avon.

 • Co to jest FOKUS?

  FOKUS jest comiesięcznym magazynem wydawanym wyłącznie dla konsultantek Avon. To dzięki niemu konsultantki dowiadują się o aktualnych konkursach oraz specjalnych ofertach z atrakcyjnymi rabatami. Dostępne są w nim także informacje na temat produktów demo oraz kodów do zamawiania próbek - jest skarbnicą wiedzy każdej konsultantki, która chce być na bieżąco z ofertą Avon.

 • Czy mogę zrezygnować / zamknąć konto?

  Oczywiście! Rezygnacja jest możliwa w każdym momencie bez jakichkolwiek konsekwencji. Aby zrezygnować ze współpracy z Avon wystarczy, że przekażesz taką informację swojemu liderowi. Dodatkowo, po roku braku aktywności na Twoim koncie zostaje ono automatycznie usunięte, a Ty nie ponosisz żadnych opłat ani konsekwencji.

 • Czy produkty Avon są testowane na zwierzętach?

  Avon zasłynęło na rynku kosmetyków w 1989 roku całkowicie zaprzestając testowania swoich produktów na zwierzętach. Od tego czasu nic się nie zmieniło, dlatego zamawiając kosmetyki Avon masz pewność, że nie zostały one testowane na zwierzętach, a produkty opracowywane są z wykorzystaniem alternatywnych metod testowania.

 • Kto może zostać konsultantką/konsultantem?

  Konsultantką lub konsultantem Avon może zostać każda osoba, która ukończyła 18 rok życia i posiada aktualny dowód osobisty. Naszymi konsultantami/kami może zostać także każdy, kto ukończył 16 rok życia - w tym przypadku niezbędna jest zgoda rodzica oraz inny dokument potwierdzający tożsamość np. paszport.

 • Czy muszę wnieść opłatę za założenie i prowadzenie konta?

  Każda konsultantka lub konsultant Avon zwolniony jest z jakichkolwiek opłat w związku z założeniem oraz prowadzeniem konta. Niezależnie od tego, jak długo będziesz naszym konsultantem/ką, nie musisz przejmować się jakimikolwiek opłatami - całość działań jest całkowicie darmowa bez względu na długość współpracy i Twojego zaangażowania.

 • Jak odebrać zamówienie?

  Złożone przez Ciebie zamówienie może dotrzeć kurierem pod sam dom. Możesz je także odebrać w dowolnym punkcie odbioru. Dostępne są pośród nich do wyboru: punkty Inpost, kioski Ruchu lub stacje benzynowe Orlen. Przesyłka do domu to czas dostawy od 24 do 48 godzin, dostarczenie paczki do paczkomatu to 24 godziny, natomiast w punktach odbioru przesyłka zostaje umieszczona do 72 godzin.

 • Jaki jest koszt dostawy paczek?

  Koszty przesyłek zależne są od wielkości zamówienia, ale także wyboru dostawcy Twojej paczki. Zamówienie o wartości do 199,99 zł może zostać dostarczone za opłatą od 9,90 zł. Koszt dostawy większych zamówień o wartości do 599,99 zł wynosi od 7,90 zł. Paczki o wartości powyżej 600 zł dostarczane są bezpłatnie niezależnie od dostawcy.

 • Czy można zwrócić zakupione kosmetyki?

  Avon umożliwia zwrot kosmetyków do 3 miesięcy od daty wystawienia faktury. Zwrotom podlegają zarówno produkty nieotwarte, jak i te naruszone (zarówno pozbawione folii ochronnej, jak i napoczęte). Należy jednak pamiętać, że Avon zwraca pieniądze jedynie za kosmetyki, których zużycie nie przekroczyło 25%.

Zostań konsultantką już dziś!

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Rejestracja