Zarobki konsultantki
Avon

Jesteś miłośniczką wysokiej jakości produktów nietestowanych na zwierzętach i bezpiecznych dla środowiska naturalnego? Współpraca z Avon będzie dla Ciebie przyjemnością! Marka słynie z tego, że jej składy są naturalne, bezpieczne dla środowiska i najwyższej jakości. Jako konsultantka możesz nie tylko dzielić się z innymi kosmetykami jednej z najbardziej popularnych marek, ale także zarabiać! Do Ciebie należy decyzja czy chcesz zaangażować się w pełni w sprzedaż czy jedynie dorobić sobie do pensji. Niezależnie od tego, jaki charakter ma mieć Twoja współpraca z Avon, jesteśmy pewni, że będziesz zachwycona!

Avon - warunki współpracy

Każda z naszych konsultantek zaczynała pracę na tych samych zasadach rozpoczynając od w pełni darmowej rejestracji i założeniu konta. Otrzymując swój pierwszy katalog stajesz się zupełnie niezależna - wykonujesz zamówienia zgodnie z zapotrzebowaniem swoim i swoich klientów. Zależnie od wielkości zamówienia, zyskujesz konkretną liczbę złotówek. Każdy produkt z zamówienia możesz zwrócić w ciągu trzech miesięcy od zakupu bez jakichkolwiek konsekwencji.

 

Rezygnacja z programu jest możliwa w każdym momencie i również pozbawiona opłat, dlatego współpraca jest całkowicie pozbawiona ryzyka.

Darmowa rejestracja

Niezależność

Brak ryzyka

Ile zarabia konsultantka Avon?

Zarobki 

Na początku współpracy każda z konsultantek ogranicza swoje zamówienia do zakupów dla samej siebie, swojej rodziny i znajomych. Z czasem grono zainteresowanych może się powiększać pocztą pantoflową, co gwarantuje coraz większe zyski. Grupa ta wynosi zazwyczaj do 10 osób, które regularnie wykonują zamówienia u jednej konsultantki, a średnia wartość ich zamówień wynosi do 100 zł. Biorąc pod uwagę, że konsultantka otrzymuje 30% od każdego zamówienia, na każdej z tych osób zarabia 30 zł, co daje w sumie 300 zł (przy zamówieniu na 10 osób). Aby wypracować lepszy zarobek należy budować grono klientek, które będą składały regularne zamówienia o odpowiedniej kwocie – to od nich zależy właśnie to, ile konsultantka zarobi w danym miesiącu.

 

Najlepsze efekty przynosi natomiast stworzenie własnej grupy konsultantek, ponieważ praca grupy, a nie tylko samej sprzedaży generuje dużo większe zyski. Wprowadzenie nowych osób pracujących na zysk marki Avon pozwala konsultantce odpowiedzialnej za ich wdrożenie zarabiać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko dlatego, że generowanie sprzedaży osób znajdujących się pod Tobą zapewnia Ci zysk z ich zamówień w postaci od 3 do 21%.

Podsumowanie

Zarobki w marce Avon zależne są w głównej mierze od zaangażowania samej konsultantki.

Zależnie od poświęconego czasu na budowanie grupy swoich klientów, ale także konsultantów możesz wygenerować zyski o różnych wielkościach. Sprzedaż kosmetyków i perfum można traktować zarówno jako dodatkową formę zarobku, ale także główną pracę, która przyniesie korzyści finansowe porównywalne z pracą na etacie, a nawet znacznie wyższe.

 

Chcesz sprawdzić sama, ile zarabia konsultantka Avon?

Wystarczy, że w prosty sposób zarejestrujesz się za pośrednictwem naszego formularza online, a my wyślemy Ci darmowy katalog z próbkami, abyś mogła rozpocząć swoją pracę z najwyższej jakości kosmetykami. Zapis oraz prowadzenie konta są w pełni darmowe, podobnie jak rezygnacja, dlatego nie musisz martwić się o konsekwencje czy jakiekolwiek opłaty. Dzięki uczestniczeniu w programie Avon możesz natomiast zyskać nie tylko korzyści finansowe czy atrakcyjne rabaty, ale także wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących produktów makijażowych czy perfum dostępnych w ofercie marki.

Zostań konsultantką już dziś!

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Rejestracja